Anasayfa / Haberler
Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :

Depremzedelerden Başkan Erbaş’a ziyaret

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 6 Şubat depremlerinde Adıyaman’da enkazdan TDV Ordu Şubesi Arama Kurtarma Ekibi tarafından depremin 7. gününde kurtarılan Elif Kırmızı ile 3. gününde kurtarılan ablası Sena Kırmızı’yı kabul etti
Detay

10. Yurt Dışı Din Hizmetleri Konferansı, Konya’da başladı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, aileyi hedef alan sapkın ideolojilere ilişkin, “Hiç şüphesiz insanlık için huzurlu ve güvenli bir geleceğin yolu bütün unsur ve değerleriyle aile kurumunun sağlam bir temel üzere inşa ve ihyasından geçmektedir.” dedi.
Detay

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Buhara’da

Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Üye Ülkeleri Diyanet İşleri ve Dini İdare Başkanları toplantısının 4’üncüsü nedeniyle Özbekistan’da bulunan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Buhara kentine gitti.
Detay

“Filistinli mazlumlar için meydanlara dökülen vatandaşlarının çığlıklarına kulak vermelerini tavsiye ediyoruz”

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, “İşledikleri cinayetlere karşı meydanlara ve sokaklara dökülen kendi halklarını duymalarını, Filistinli mazlumlar için gözyaşı döken ve ‘Durdurun bu katliamı!’ diye haykıran kendi vatandaşlarının çığlıklarına kulak vermelerini tavsiye ediyoruz o ülkelere, emperyalist ülkelere.” dedi.
Detay

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş’tan 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü Mesajı

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü mesajında, katil İsrail’in dünyanın gözü önünde soykırımlarına devam ettiğine işaret ederek, “BM Rakamlarına göre Gazze’de saat başı 2 anne, her iki saatte bir 7 kadının yaşama hakkı elinden alınıyor.” ifadelerini kullandı.
Detay